Płock
Serwis suszarek do ubrań

Mobilne naprawy suszarek do ubrań

Serwis AGD Płock

Płock: naprawa suszarki do ubrań - telefon: 504829240. Serwis pogwarancyjny suszarek do ubrań w Płocku. Mobilne usługi serwisowe dużego AGD na terenie Płocka i sąsiednich gmin z dojazdem do klientów. Zgłoś awarię suszarki do ubrań telefonicznie lub mailowo.

Serwis AGD w Płocku prowadzi wyłącznie odpłatne naprawy pogwarancyjne suszarek do ubrań! Zdiagnozowanie przyczyny awarii suszarki do ubrań to koszt od 100 złotych wzwyż. W przypadku zgody na naprawę urządzenia diagnoza jest bezpłatna.

Technicy z płockiego serwisu AGD specjalizują się w naprawie suszarek do ubrań. Ich naprawy serwisowe obejmują zasięgiem Płock i bliską okolicę. Serwisanci naprawiają odpłatnie suszarki do ubrań wszystkich popularnych i znanych na rynku producentów. Serwis AGD w Płocku nie prowadzi sprzedaży części zamiennych do suszarek do ubrań. Części są oferowane wyłącznie w ramach naprawy serwisowej.


Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.